Intimní zdraví ženy

Žena dostala od přírody hned několik nádherných darů – příležitost rodit děti skrze své tělo, tvořit teplo domova, pečovat o své blízké, velikou citlivost i kreativitu.

A pro tyto zázračné procesy dostala do vínku vše, co je třeba. Ženské tělo, její hormonální systém i aspekty její duše tvoří neuvěřitelně silný, ale přesto nesmírně křehký celek.

Ačkoli síla vůle a lásky ženy dokáže i hory přenášet, mohou celou rovnováhu lehce narušit i docela banální okolnosti zvenčí. Aby žena mohla být ukotvena ve své přirozené síle, musí o své tělo, duši i ducha pečovat. A prvním krokem ke správné péči je samotné porozumění, jak všechny procesy přirozeně plynou.

Ženské tělo funguje jako jemně seřízený systém, kde vše se vším souvisí. Proto je tak důležité dívat se na všechny informace v kontextu – ať už řešíte konkrétní zdravotní potíže, chcete zhubnout, nebo prostě udělat něco navíc pro své zdraví, na cestě k úspěchu se neobejdete bez práce na všech úrovních. Možná to vypadá komplikovaně, ale opak je pravdou. Právě teprve když pochopíte jednoduché základní souvislosti, pochopíte, jak snadné a přirozené je být spokojená a bez potíží… Vždyť naším přirozeným stavem není nemoc, ale právě zdraví.

Líbil se Vám článek? Řekněte o něm ostatním:

Autor

Lenka Sobková

Lenka Sobková

farmaceutka se zaměřením na fytoterapii (léčivé rostliny) a na nutraceutiku (léčbu skrze přirozenou stravu) se základním homeopatickým vzděláním a kompletním výcvikem i praxí Hlubinné abreaktivní psychoterapie

Další články autora